Правила участия

ПРАВИЛА
проведення обласного конкурсу краси «Місс Луганщина»

 

1. Загальні положення.

Ці Правила проведення Обласного конкурсу краси «Місс Луганщина» (надалі­ Правила) визначають основні цілі, порядок та умови проведення Обласного конкурсу краси «Місс Луганщина» (надалі­ Конкурс).

Організатори Конкурсу: Громадська організація «Сєвєродонецька Асоціація Молодіжних Ініціатив» м. Сєвєродонецьк, Модельне Агентство «ШАРМ» м.Харків, Управління молоді та спорту Луганської ОДА, Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив і соціальних досліджень.

Символіка конкурсу – логотип, ескізи диплому та ін. затверджується Організатором та використовується на його розсуд.

Цілі Конкурсу:

 • формування образу жіночої краси, як поєднання привабливої зовнішності, високого рівню освіченості та інтелекту, цілеспрямованості та жіночності;
 • Формування у молодіжному середовищі позитивного образу молодої дівчини, що демонструє здоровий спосіб життя, природну жіночу красу, високий інтелектуальний і творчий рівень, соціальну активність;
 • формування в суспільстві пріоритету таких життєвих цінностей, як здоровий спосіб життя, гармонійний розвиток особистості, прагнення до духовної та фізичної досконалості.

Організаційне, матеріально­технічне, інформаційно­правове забезпечення Конкурсу здійснюється за рахунок Організатора Конкурсу, залучених спонсорських коштів та за рахунок інших джерел і надходжень, не заборонених чинним законодавством України.

 

2. Порядок проведення Конкурсу

 • Особа, яка бажає взяти участь в Конкурсі має відповідати наступним вимогам ( є чинними на період Конкурсу):
 • громадянство України;
 • жінка віком від 16 років до 24 років (повних років на момент фіналу Конкурсу);
 • зріст від 165 см;
 • не перебувала/ не перебуває в шлюбі;
 • не має дітей;
 • не має судимостей, шкідливих звичок;
 • не має шрамів/пірсингу тощо;
 • повністю дієздатна (неповнолітні особи діють за письмовою згодою батьків), володіє необхідними і достатніми правами та даними для набуття і здійснення наданих прав і виконання покладених обов’язків.

 

2.1. Конкурс проводиться кожного року в 3 етапи:

1-й  етап. Відбірковий тур (Кастинг).

Проводиться з 25 лютого 2018 року по 06 квітня 2018 року.

Учасниці заповнюють он-лайн заявку на участь у Конкурсі на сайті www.missluganshina.com.

Всі претендентки, які відповідають вимогам п.2.1 отримують запрошення на фінальний кастинг.

Фінальний кастинг Конкурсу проводиться не пізніш ніж за 30 (тридцять)  днів до дати проведення Конкурсу.

Місце проведення фінального кастингу та точний час буде повідомлено за 3 (три) дні до дати проведення кастингу.

Під час проведення Фінального кастингу відбудеться фотосесія та відеозйомка. Претенденткам необхідно буде проявити своє вміння працювати на камеру і розповісти про себе (презентація), продемонструвати ходу (дефіле).

2-й етап. Репетиції.

Час і місце проведення репетицій будуть повідомлені додатково. Учасниці, які не беруть участь в підготовчому процесі, без поважної причини, автоматично виключаються зі списку учасників, і втрачають право на участь у Конкурсі.

Для успішної підготовки до шоу-конкурсу учасники отримують кваліфіковану допомогу фахівців (хореографа, режисера-постановника, візажиста та ін.)

3 етап. Фінальна Конкурсна шоу-програма.

У Фінал Конкурсу проходять 20 учасниць. (Кількість може змінюватися оргкомітетом)

Фінал Конкурсу відбудеться у травні до Дня Луганської області.

Конкурсні завдання:

 • Дефіле. Персональна презентація (20 учасниць)
 • Вихід в купальнику (20 учасниць)
 • Вихід у національних сукнях (10 учасниць)
 • Інтелектуальний конкурс (10 учасниць)
 • Фінальний вихід Дефіле у вечірніх сукнях (20 учасниць)

Оргкомітет залишає за собою право змінювати конкурсні завдання.

 

2.1.1. Порядок проведення Відбіркового туру.

У Відбірковому турі приймають участь усі особи, що відповідають вимогам, зазначеним в цих Правилах та заповнили анкету на сайті Конкурсу (www.missluganshina.com). При наданні недостовірних відомостей в анкеті, особа не допускається/знімається з участі в Конкурсі. Кінцевий термін подачі анкет ­ за 3 дні до дня проведення фінального кастингу травня.

До анкети долучаються мінімум три фотографії (дві портретних і одна в повний зріст постановочного типу) у форматі jpeg, які мають відповідати наступним вимогам:

 • повинні містити зображення особи, яка бажає взяти участь в Конкурсі. Групові фотографії не приймаються;
 • фотографія може бути оброблена за допомогою графічних редакторів, при цьому можуть змінюватися тільки графічні характеристики зображення (різкість, контрастність, колірний баланс тощо);
 • додавання в фотографії намальованих елементів та інших предметів не допускається;
 • фотографії повинні бути актуальними (не більше піврічної давності);
 • обличчя особи на фотографії не повинно бути приховано темними окулярами, маскою, тощо;
 • не містити інформації еротичного характеру.

Особи, що пройшли анкетування на сайті Конкурсу підтверджують, що фотографії, надані ними для Конкурсу, є особистими фотографіями, є власністю, вільною від вимог третіх осіб, немає будь­яких інших обставин, що перешкоджають використанню фотографій Організатором Конкурсу. Організатору надається право на використання усіх фотоматеріалів в рекламних та комерційних цілях, пов’язаних з популяризацією Конкурсу.

Факт розміщення анкети на сайті Конкурсу підтверджує прийняття особою умов участі в Конкурсі, згоду з Правилами Конкурсу,  а також згоду на обробку  та використання її персональних даних та фотографій. Адреса, телефон та e­mail можуть бути використані Організатором виключно для контакту з особою, що їх надала. Організатор Конкурсу дотримується повної конфіденційності щодо контактних даних і не передає їх третім особам. Відверті фотографії, оброблені (з рекламними написами, марковані фотографами або фотостудіями),  а  також матеріали еротичного або порнографічного характеру, тощо, відхиляються Організаторами.

Особам, які пройшли анкетування, Організатором присвоюється індивідуальний номер з метою організації інтернет­голосування на сайті Конкурсу (www.missluganshina.com).

Організатор має право відхилити анкету на участь в Конкурсі з підстав, передбачених цими Правилами ( без пояснення причин особі, щодо якої прийнято відповідне рішення).

Організатор має право запросити особу, яка бере участь у Відбірковому турі, на співбесіду, у разі необхідності вимагати надання додаткової інформації, а також перевіряти достовірність наданої інформації.

За підсумками Відбіркового туру Організатор Конкурсу визначає  учасниць наступного етапу – учасниць Фінального кастингу. Прізвища/імена (фотографії) Учасниць публікуються на сайті Конкурсу (www.missluganshina.com).

 

2.1.2. Порядок проведення Репетицій.

В рамках проведення репетицій  Організатором Учасницям  надається можливість:

 • брати участь у майстер­класах, лекціях, показах, спортивних заходах, благодійних та соціальних акціях, рекламних кампаніях, спрямованих на популяризацію Конкурсу, з метою розкриття своїх здібностей, майстерності, творчих навичок, тощо;
 • реалізувати інші соціальні та благодійні проекти під егідою Конкурсу (впливає на загальне оцінювання журі);

Учасниця  зобов’язана:

 • популяризувати Конкурс на власних сторінках в соціальних мережах (Facebook, Instagram, тощо);
 • дотримуватися правил етики та моралі при розміщенні інформації в соціальних мережах, а саме не розміщувати інформацію агітаційно­пропагандистського характеру; таку, що розпалює національну або релігійну ворожнечу або ображає національну гідність; інформацію еротичного та порнографічного характеру; інформацію, що містить зображення алкоголю, тютюну, наркотичних речовин тощо;
 • не вчиняти дій, що дискредитують звання Претендентки Конкурсу та Конкурс.

За підсумками проведенних репетицій Організатором Конкурсу визначаються учасниці, наступного етапу ­ Фіналу. Прізвища/імена (фотографії) Учасниць публікуються на сайті Конкурсу (www.missluganshina.com ).

 

2.1.3. Порядок проведення Фіналу.

Претендентки, що пройшли Відбірковий тур та Репетиції набувають статусу Учасниці Конкурсу. Загальна кількість Учасниць Фіналу­ 20 осіб.

Порядок проведення Фіналу, а також права та обов’язки Організатора та Учасниці визначаються в окремому договорі. Учасниці, що з будь­ яких підстав не уклала відповідний договір з Організатором, підлягає дискваліфікації, та не допускається до участі в Фіналі.

Організатор Конкурсу має право на знімання осіб, що беруть участь у Конкурсі, на  фото­, кіно­, теле­ чи відеоплівку.

 

2.2. Особи, що беруть участь у Конкурсі надають Організатору виключні права щодо фото­ та відео­ матеріалів (надалі­Твір), як наданих під час анкетування, так і зроблених Організатором під час проведення Конкурсу, в комерційних і рекламних цілях (у тому числі в рекламній кампанії Конкурсу) без обмежень щодо строку та території та без права на отримання компенсації (винагороди), зокрема:

виключне право на використання Твору, в тому числі його оприлюднення (випуск у світ); відтворення (в тому числі репродукування) будь­яким способом та у будь­якій формі; переробки, адаптації та/або внесення інших подібних змін; використання Твору в друкованих та/або електронних виданнях, печатних виданнях, мережі Інтернет та засобах масової інформації (буклети, каталоги тощо); включення Твору як складової частини до збірників, баз даних, тощо; супроводження Твору, при його використанні, ілюстраціями, передмовами, післямовами, коментарями тощо; публічного показу; розповсюдження, продажу, передання в найм (оренду), на тимчасове зберігання (в тому числі з метою публічного показу як в Україні так і за її межами) оригіналу та/або примірників Твору тощо; імпорту примірників Твору, примірників його переробок тощо); виключне право дозволяти використання Твору; виключне право перешкоджати неправомірному використанню Твору, в тому числі забороняти таке використання.

 

3. Номінації (Титули)

За підсумками Конкурсу обираються переможниці за наступними номінаціями:

 1. «Місс Луганщина»
 2. «1-а Віце-Місс Луганщина»
 3. «2-а Віце-Місс Луганщина»
 4. «Місс глядацких симпатій»
 5. «Міс Артистизм», нагрудна стрічка, диплом лауреата конкурсу;
 6. «Міс Глядацьких симпатій», нагрудна стрічка, диплом лауреата конкурсу;
 7. «Міс Грація», нагрудна стрічка, диплом лауреата конкурсу;
 8. «Міс Досконалість», нагрудна стрічка, диплом лауреата конкурсу;
 9. «Міс Шарм», нагрудна стрічка, диплом лауреата конкурсу;
 10. «Міс Елегантність», нагрудна стрічка, диплом лауреата конкурсу;
 11. «Міс Інтелект», нагрудна стрічка, диплом лауреата конкурсу;
 12. «Міс Посмішка», нагрудна стрічка, диплом лауреата конкурсу.
 13. Та інші
 • Переможниця Конкурсу в номінації отримує відповідний титул, титульну стрічку, призи, диплом, квіти, додаткові призи (за бажанням спонсорів).
 • Організатор Конкурсу має право визначити додаткові номінації та призи, а також надати це право партнерам (спонсорам) Конкурсу.
 • Виплата грошового еквіваленту вартості вручених подарунків (призів) не здійснюється.
 • Призи та подарунки поверненню та обміну не підлягають.
 • Якщо володарка призу, подарунка не змогла скористатися ним за будь­якої причини, не залежної від Організатора, Організатор не проводить додаткового розподілу призів та подарунків.

 

4. Журі

 • Для оцінки Учасниць в Фіналі Організатор створює Журі, до складу якого входять Організатор, представники спонсорів та запрошені представники культури, мистецтв, спорту, політичні та громадські діячі, тощо.
 • Журі оцінює Учасниць, у тому числі виступи на сцені, та за результатами оцінок приймає рішення про переможниць.
 • Журі не має права розголошувати результати Конкурсу до офіційного оголошення.
 • Кожен член Журі має право голосу і веде обговорення з іншими членами Журі до прийняття рішення всіма членами Журі.
 • Переможниця Конкурсу визначається за результатами всіх етапів Фіналу (сума балів).
 • Рішення Журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

 

5. Підстави дискваліфікації

5.1. Організатор залишає за собою право в безапеляційному порядку виключити з числа Учасниць осіб, які надали недостовірні відомості (або які не надали додаткову інформацію та документи для їх підтвердження); які не виконують розпорядок заходів Конкурсу; що порушують правила та положення документів, котрі регламентують порядок проведення Конкурсу; що дискредитують своїми вчинками звання Учасниці Конкурсу; що не виконали програми підготовки до Конкурсу; що порушили умови договору, а також, у разі допущення інших порушень, що перешкодили належному проведенню Конкурсу.

 

6. Додаткові умови

 • Остаточний варіант проведення і наповнення фінального шоу і склад Конкурсної програми затверджуються у процесі підготовки Конкурсу.
 • Організатор залишає за собою право оперативно в односторонньому порядку вносити доповнення та зміни в документи, що регламентують процес підготовки та проведення Конкурсу.
 • Організатор Конкурсу володіє ексклюзивними правами на фото­, відео­ та друковані матеріали, виготовлені на його замовлення в рамках підготовки та проведення Конкурсу.
 • Якщо проведенню Конкурсу перешкоджає певна обставина або через обґрунтовані причини він не може проводитися, Організатори залишають за собою право на свій власний розсуд змінити, припинити або скасувати Конкурс.
 • У разі виникнення будь­яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Конкурсу, цих Правил, офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх осіб/Учасників Конкурсу та не підлягає оскарженню.
 • Участь в Конкурсі не передбачає витрат з боку осіб, що беруть в ньому участь, а витрати, зроблені ними за власною ініціативою, Організатором Конкурсу не відшкодовуються. В разі необхідності, витрати на транспортні послуги, харчування, проживання і т.п. особи, що беруть участь в Конкурсі, несуть самостійно.